İngilizce Pratik Yapmak ve Faydaları

İngilizce Pratik Yapmak ve Faydaları

İngilizce öğrenmek sadece teori olarak yeterli gelmemektedir. Danışanların çoğu İngilizceyi anladığını ancak konuşamadığını ve anladıklarının karşılığında cevap verememekten yakınmaktadır. Bu anlamda devreye İngilizce Pratik yapma uygulaması devreye girmektedir.

İngilizce Nasıl Kalıcı Hale Getirilir?

İngilizce, konuşarak ve karşılıklı diyaloglar genişletilmek şartı ile kalıcı hale getirilir. Belirli dönem sıkça uygulama yapılması doğru olacaktır. İngilizce de pratik yapmak teori dersleri ile doğru orantılı olmalıdır. İngilizce bir şey dinlemek, film izlemek, kitap okumak ve tüm bu eylemleri gerçekleştirirken konunun bütünün anlayarak İngilizceye giriş yapmak önemlidir.

Kişilerin İngilizce pratik yapmak konusunda çekinceleri bulunmaktadır. Ancak American LIFE eğitmenleri ile birlikte çok kolaydır. Eğitmenlerin kendi uzmanlıkları ve özellikle İngilizce pratik yapmak için ana dili olan eğitmenler devreye girmektedir. Böylece danışanlar iletişim kurarken İngilizce düşünüp İngilizce yanıtlamak durumunda kalırlar. Beyin bu yönde geliştiği için anlamak. Öğrenmek, kalıcı hale gelerek İngilizce konuşma çok kolay olacaktır.

İngilizce Seviyeleri

İngilizce başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar basamaklara ayrılmaktadır. Bu seviyelere detaylarıyla bakılacak olursa A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde toplanmaktadır. Bu bağlamda İngilizce pratik b2 seviyesinde bir danışan ile yoğun olarak yapılmaya başlanmaktadır.

Danışanlarımız istedikleri saatte online olarak Amerikan LIFE eğitmenleri ile görüntülü ve rahat bir alan da pratik yapmak için sunulan uygulamadır. American LIFE Bu anlamda en güncel metotları güncel konuları eğitmenleri ile karar vererek münazara ve diyalogları daha eğlenceli hale getirmektedir.

Hızlı Ve Akıcı İngilizce Konuşmanın Yolları Nelerdir?

Hızlı ve akıcı İngilizce konuşmanın birinci yolu sürekli olarak pratik yapmaktan geçmektedir. Pratik yaparken American LIFE Eğitmenleri cümle kalıplarınızı ve konuşma sürecini yakından takip eder hatalı yerlerde düzeltmeler yapılır takviye dersler ile hem teori hem de pratik anlamda süreçler tamamlanmaktadır.

Akıcı ve hızlı İngilizce konuşmanın diğer yolu ise işitsel ve görsel yayınların İngilizce ile takip edilmesidir. Örnekler ile açıklanacak olursa İngilizce müzik dinlemek ve sözlerini anlamaya çalışmak, İngilizce film izlemek ve diyalogları yine anlamaya çalışmak İngilizcenin gelişmesi yönünde oldukça faydası bulunmaktadır.

İngilizceyi Anadili İngilizce Olan Kişilerden Öğrenmek

Anadili İngilizce olan kişiler veya American LIFE Eğitmenlerinden öğrenmek oldukça hızlı ve kalıcı etkilere sahiptir. Konuşma anından ilk zamanlarda danışanlar elbette zorlanabilir ancak düzenli konuşma ve pratik seansları ile çok kısa süre içerisinde akıcı İngilizce konuşmak söz konusu olacaktır.

Online İngilizce Pratik Nasıl Yapılır?

American LIFE Eğitim kurumu olarak online American LIFE eğitmenleri ile danışanlarımızın istediği gün ve saatlerde İngilizce pratik yapmaları için ortak portal da buluşturmaktadır. Bu anlamda eğitmen ve danışanlar belirledikleri süre zarfından akıcı İngilizce kullanarak sohbet ederler American LIFE eğitmenleri bu anlamda danışanlarının gelişmesi gereken noktalarını not alarak takviye edilmelerini sağlamaktadırlar.

Konuşma odaklı yani pratik İngilizcenin gelişmesi için konuşma seanslarının danışanların tercihlerine göre grup veya bireysel yüz yüze yada online üzerinden görüntülü olarak ders saatlerini ayarlayabilirler

Bireysel İngilizce pratik bire bir yapılması sebebiyle öncelikle danışanın psikolojik olarak başlarda iyi hissetmesini sağlayacaktır. Kalabalık grup içerisinde diğer danışanlar ile birlikte grup dersi almak isterler ise sonrasında seans değişikliklerini American LIFE Eğitmenlerine bildirmeleri halinde değişiklikler gerçekleşecektir.

American LIFE yabancı dil öğrenim kursu olarak eğitmenlerimizin yüksek kalite ve bilgileri ışığında İngilizce öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Kişiye özel İngilizce eğitim programları hazırlanmak suretiyle eğlenceli, verimli ve kurların sonunda İngilizceyi iyi öğrenmiş, akıcı konuşabilen ve başta kurumsal hayat olmak üzere hayatın tüm evresinde kendini özgür hisseden bireyler haline gelecektir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce Pratik Yapmak ve Faydaları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın