İngilizce ve Almanca Özel Ders Programı

İngilizce ve Almanca Özel Ders Programı

İngilizce ve Almanca Özel Ders Hakkında

American LIFE İngilizce ve Almanca kursları konusunda yıllardır gösterdiği başarısı ile kendisini kanıtlamıştır. Dönemin getirdiği şartlara ayak uyduran American LIFE da online eğitimler verilmektedir. Bunlardan ikisi İngilizce ve Almanca özel ders eğitimidir. Bu yeni eğitim sistemiyle birlikte derslerinizi online olarak alabildiğiniz gibi isterseniz uzman eğitimcinizle birlikte birebir çalışma imkanı da bulabilirsiniz. Dersler tek kişilik olduğundan daha hızlı bir şekilde ilerlemeniz ve kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız mümkündür.

American LIFE özel derslerinizi online veya birebir olarak alabilmeniz için öncelikle seviye tespit sınavına girmelisiniz. Aynı şekilde seviye tespit sınavına da isterseniz kurs merkezlerinde isterseniz de online olarak katılabilirsiniz. En kısa sürede incelenerek belirlenen seviyenizin tespitinden sonra hedeflerinizi oluşturmalısınız. Verilecek olan eğitimler kişiye özel olacağından hedefleriniz doğrultusunda müfredat oluşturulacaktır.

Hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak olan özel dersler dışında art eğitim sistemi desteğinden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer öğrencilerle aynı haklara sahip olduğunuzdan sosyal aktivite ve etkinliklere de katılabilirsiniz. Sosyal aktivite kapsamında düzenlenecek olan her etkinliğe American LIFE’ın bir öğrencisi olarak siz de katılabilirsiniz. Özel dersler İngilizce dilinde veya Almanca dilinde verilmektedir. Hangi dilde eğitim almak isterseniz hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak eğitim desteği American LIFE özel derslerdir.

Özel ders eğitiminizi İngilizce olarak almak isterseniz hangi branşta eğitim almak istediğinize de karar vermelisiniz. Genel bir İngilizce eğitimi de alabilirsiniz, TOEFL, IELTS, YDS, YKS-YDT için sınav ingilizcesi eğitimi de alabilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz alanda özel olarak alanında uzman eğitimcilerin sizler için hazırladığı eğitim programlarıyla birebir eğitimler alırsınız. Programlara isterseniz online olarak katılabilir, isterseniz de kurs merkezlerinde birebir eğitim alabilirsiniz.

Özel ders eğitiminizi Almanca olarak almak isterseniz de yine hangi branşta eğitim almak istediğinize karar vermelisiniz. Birebir alınan eğitim de kişilerin öğrenme oranının arttığı bilinmektedir. Eğitimler esnasında uzman eğitimciniz sadece sizinle ilgileneceği için özel derslerle hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Özel ders alan öğrenciler de diğer öğrenciler gibi ömür boyu plus more derslerinden faydalanma hakkına sahip olurlar. Ayrıca sosyal aktivitelere de katılma hakları bulunmaktadır. Aynı şekilde randevu alınarak yapılan rehber eşliğinde pratik çalışmalarına da katılmaları mümkündür. Çünkü American LIFE öğrencileri arasında ayrımcılık yapmaz, her öğrencisine eşit haklar tanır.

American LIFE Dil Okullarında verilen özel dersler tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir eğitim sürecidir. Burada isterseniz genel İngilizcenizi veya Almancanızı geliştirebilir, isterseniz de sınavlara hazırlanabilirsiniz. Eğitimlere başlamadan önce yapılan seviye tespit sınavıyla birlikte ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz belirlenir ve bu hedeflere ulaşabilmeniz için size özel müfredat hazırlanır. Almak istediğiniz eğitim şeklini de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Online olarak veya kurs merkezlerinde alacağınız özel dersler esnasında art eğitim sistemi desteğinden de dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. İsterseniz ders öncesinde tekrar için, isterseniz de ders sonrası işlenen konulara göz gezdirip tekrar yapabilirsiniz. American LIFE Dil Okullarının benzersiz artılarından biri olan bu sistemle derslere ön hazırlık ve tekrar yapıldığından öğrenilenler kalıcı olmakla birlikte kişinin hedeflerine çok hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

American LIFE öğrencilerinin eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve akılda kalıcı bir eğitim sunmayı hedeflemektedir. Bunun için de kurs sonrası desteğini öğrencilerden esirgemez. American LIFE Dil Okullarına bir kez kayıt yaptıran ve eğitim alan bir öğrenci ömür boyu eğitimlere katılma hakkına sahiptir. Böylelikle verilen eğitim unutulmaz.

American LIFE Dil Okulları Almanca özel derslerde de tıpkı ingilizce de olduğu gibi online veya kurs merkezli olarak eğitim alabilmeniz mümkündür. Aynı şekilde İngilizce özel derslerde olduğu gibi örgün eğitim alan öğrencilerle eşit haklara sahiptirler.

Özel ders eğitimlerine kurs merkezinde devam etmek isteyen öğrenciler son teknolojik ve hijyenik sınıflarda özel eğitmeniyle birlikte derslere devam ederler. Online olarak eğitim alan öğrencilere ise uzman eğitimciler ders sonrası ödevler ve egzersizler vermektedir.

İngilizce veya Almanca özel ders online eğitimde verilen egzersizler ve art eğitim sistemi desteği ile aldığınız eğitimleri unutmadan kısa zamanda hedeflerinize ulaşırsınız.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce ve Almanca Özel Ders Programı Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın