İstanbul’da İngilizce Kursu

İstanbul’da İngilizce Kursu

Günümüzde İstanbul’da İngilizce Kursu İhtiyacı

İstanbul’da ingilizce kursu, İstanbul 20 milyona yakın nüfusu, benzersiz tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın en önemli şehirlerinden bir tanesi. Tarihi ve coğrafyası kadar ekonominin, sanat, spor, eğitim ve kültürün kalbi İstanbul’da atıyor. Özellikle ekonomi ve eğitim alanlarında İstanbul’un potansiyeli küçük bir ülkeninki kadar. İstanbul’da bir milyona yakın üniversite öğrencisi, üç milyona yakın da ilk ve ortaöğretimde okuyan öğrenci bulunuyor. Bunun yanında gerek yerli ya da çok uluslu olmak üzere milyonlarca işletme İstanbul’da faaliyet gösteriyor ve İngilizce kursu ihtiyacını doğuruyor.

İstanbul’da ingilkizce kursu, İstanbul’daki öğrenci ve özel sektör çalışan nüfusunun yüksekliği sebebiyle, yabancı dil öğrenimi, şehir için çok mühim bir ihtiyaç. Gerek yerli firmalarda gerekse çok uluslu firmalarda çalışan profesyonellerin hizmet içi yabancı dil ihtiyaçları oluyor. Ülkemizde şirket çalışanlarının en büyük ihtiyacı ve en çok ilgi gösterdikleri yabancı dildir. İngilizce kursu, dünyanın pek çok bölgesinde olduğu gibi İstanbul’da da en çok ihtiyaç duyulan dil kursudur benzer şekilde öğrenciler de kariyerleri için İngilizcelerini geliştirmek zorundalar. İstanbul’da ingilizce kursu American Life Dil Okullarında öğrenilir.

İstanbul’da İngilizce kursu almanın kendisine göre zorlukları var. İstanbul, insanların vakitlerinin önemli bir bölümünü trafikte geçirdikleri bir şehir. Günlük koşuşturma içinde çalışan kesim kendilerine ve kişisel gelişimlerine ayıracak vakit bulamayabiliyorlar. İşlerine ya da evlerine yakın bir yabancı dil kursunda İngilizce öğrenmeleri gerekiyor. Bir buçuk yıl boyunca haftanın iki ya da üç günü sabit bir dil kursunda düzenli ve disiplinli olarak eğitim alması kolay değil.

American LIFE, İstanbul’da pek çok şubesi olmasının avantajlarıyla lokasyon problemini büyük ölçüde çözüyor. Bunun yanında benzersiz eğitim sistemi ART sayesinde öğrenciler tamamen kendi belirledikleri hızda ve yoğunlukta eğitim alabiliyorlar. Haftanın sadece bir günü sabit olarak kursa gelen öğrenciler günlerini kendileri seçebiliyor. Hatta isterlerse her gün günün her saatinde tüm şubelerimizde öğretmen eşliğinde İngilizce öğrenebiliyorlar.

Öğrencilerimize ömür boyu eğitim gibi eşsiz bir imkân da sunuyor. Herhangi bir şubemizden İngilizce kursunu tamamlamış bir öğrenci, ömrü boyunca plus more aktivitelerine katılabiliyor. Bu şekilde öğrenciler İngilizceyi unutmanın önüne geçiyorlar.

American LIFE İstanbul dil kursunun öğrencilerine tanımış olduğu bir imkan da kursa başka bir şubede devam edebilme hakkı. Öğrenciler şehir değiştirme gibi durumlarda farklı şubelerde aynı standartta eğitim almaya devam edebiliyorlar.

İstanbul’da İngilizce öğrenmek American LIFE Dil Okullarının inovatif çözümleri sayesinde çok kolay.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İstanbul’da İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın
  1. İstanbul’da İngilizce Kursu 1
    Ahmet Zengin 10 Mayıs 2021 at 11:44

    İstanbulda bir çok ingilizce kursu var fakat iyi kalitede dil kursu bulmak zor. Bu yüzden ince eleyip sık dokumak gerekiyor.

Comments are closed.