İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

Genel Bakış

İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu AmericanLIFE

American LIFE Dil Okulları, İzmit’te İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk adresidir. İzmitliler ve İzmit’te misafir olan öğrencilerin American LIFE ingilizce kursunu tercih etmesinin muhtelif sebeplerini saymak mümkün.

American LIFE Kocaeli İzmit İngilizce Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit İngilizce Kursu

Öncelikle, kurumun öğrenci memnuniyeti odaklı yaklaşımının bunda en önemli etkenlerden birisi olduğunu söylemek gerekiyor. American LIFE Dil Okullarında her şey öğrenciler için. Öğrenciler herhangi bir sorun ya da sorularında karşılarında öğrenci işleri ve kalite departmanını buluyorlar. Öğrenci işleri departmanı, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü esnekliği göstermeye daima hazır.

Neden tercih ediliyor ingilizce kursu?

Kaliteli ve istikrarlı eğitim kadrosu, American LIFE ingilizce kursunun tercih edilme sebeplerinden bir tanesi.  American LIFE’ta ingilizce eğitimi gören öğrenciler, yıllar sonra kursa geldiklerinde dahi öğretmenleriyle karşılaşabilirler. Aynı durum idari kadro için de geçerli. Kurumlarda kadroların devamlı değişmesi müşterilere güvensizlik yaratır. American LIFE, tüm öğrencilerine güven veren bir kurumdur.

Her Zaman Daha Fazlası

American LIFE sadece ingilizce kursu değildir. Her sene en az iki kez trekking, bir kez rafting, barbekü partileri, kişisel gelişim seminerleri, bir sinema rahatlığındaki sinema kulübü, latin dansları kulübü, yeni yıl partileri, bowling ve e-spor yarışmaları, yaz kampları gibi aktiviteler American LIFE öğrencilerinin sosyalleşmesini, kendilerini geliştirmelerini ve yeni arkadaşlar edinmelerini sağlıyor.

Yurtdışı ingilizce kursu eğitim ağı

American LIFE Dil Okulları, yurtdışı ilişkileri sebebiyle de öğrenciler tarafından tercih görüyor. Eğitim sonunda verilen sertifika ABD’de pek çok üniversitesi tarafından IELTS ya da TOEFL yerine kabul ediliyor. Ayrıca American Life Abroad ile öğrenciler eğitimlerini isterlerse yurtdışında da sürdürebiliyorlar. American Life, öğrencilerine farklı kariyer olanakları da sunuyor. IFA pilotluk okulu ile pilot yetiştiriyor, TESOL programı ile öğretmenlik sertifikası kazandırıyor.

Yaşam boyu ingilizce kursu eğitimi

Öğrenciler bir şubeden aldıkları eğitimi bir başka American LIFE şubesinde devam ettirebiliyorlar. Bu, özellikle yazın öğrencilere büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca öğrencilerinin bir ömür boyu +More aktivitelerine herhangi bir şubede katılabilmek gibi bir ayrıcalıkları var. American LIFE, vermiş olduğu eğitime bir ömür boyu bu şekilde sahip çıkıyor.

American LIFE İzmit İngilizce Kursu

American LIFE Dil Okulları’nın İzmit şubesi, markanın genel merkez tarafından idare edilen şubelerinden birisi olarak da önemli bir yere sahip. Tüm bu etkenler American LIFE’ın İzmit’te en çok tercih edilen dil kursu olmasının sebeplerini oluşturuyor. Öğrencileri sadece paralarını değil vakitlerini emanet ettikleri kurumların güven veren, istikrarlı, verdiği hizmetin arkasında durabilecek kurumlar olmasını tercih ediyorlar. American Life’ın İzmit’teki güven veren duruşu ve köklü geçmişi öğrencilerin tercihini belirliyor.

Detaylı bilgi için bizlere +90 262 321 1199 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir yada aşağıda bulunan erken kayıt avantaj formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Adres: Karabaş Mh. Mimar Sinan Sok. No.19 İzmit / Kocaeli
E-posta: izmit@americanlife.com.tr
Telefon: +90 262 321 1199

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın