Kariyeriniz İçin American Life’da İngilizce

Kariyeriniz İçin American Life’da İngilizce

Genel Bakış

Kariyeriniz İçin American LIFE’da İngilizce Kursu Eğitimi

American Life’da ingilizce kursu eğitimi, American LIFE Dil Okulları, kariyer hedeflerinize ulaşmanız için daima yanınızda. Üniversite sonrası iş bulma stresi kabusunuz olsun istemiyorsanız, American LIFE Dil Okullarını ziyaret ederek size uygun programlarımız hakkında bilgi alın. Hedeflerinize birlikte ulaşalım.

American life’da ingilizce kursu eğitimi, Ticaret hayatı tüm dünyada hızla değişiyor. Teknoloji, pek çok mesleği devre dışı bırakırken, yeni meslek ve kariyer olanaklarının oluşmasını sağlıyor. Vasıfsız gençlerin iş bulması günden güne zorlaşıyor, doğru eğitimi almış insanların gelecekleri çok daha parlak hale geliyor. Ülkemizin dünyadaki bu gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurduğu maalesef söylenemez. Ülkemizde eğitim alan gençlerimiz dünyadaki diğer gençlere göre eğitim ve beceri olarak geri kalıyorlar. Eğer okul dışındaki alanlarda kendilerine yatırım yapmazlarsa iş bulma ve kariyer yapma olanakları daralıyor. Bilgi çağını yakalamak için çalışanların devamlı olarak kendilerini geliştirmeleri, yaşa bakmaksızın kendilerini yeni bilgilerle donatmaları gerekiyor.

Ülkemizde eğitimin en geri olduğu dalların başında İngilizce eğitimi geliyor. Her alanda iyi bir kariyeriniz için yabancı dil ilk şart. Gençlerimiz, bu konuya özel bir ilgi göstermedikçe yabancı dil yetersizliği kariyerlerinin önündeki en büyük engel olarak kalacak. Dünyada her geçen gün yükselen eğitim çıtası, İngilizce olmadan üniversite sonrası iş bulmayı giderecek zorlaştıracak. Öğrencilerin ve genç profesyonellerin mutlaka bu konudaki eksikliklerini gidermeleri şart. Doktor ya da akademisyenseniz İngilizce olmadan literatürü takip edemezsiniz. Mühendisseniz, katıldığınız fuarda şirketinizi iyi bir şekilde temsil edemezsiniz. İşletme mezunu iseniz, çok uluslu firmalarda çalışıp yükselmeniz çok zor olur. Yazılımla uğraşıyorsanız tüm işiniz İngilizce sayılır. Pilot olmak istiyorsanız, İngilizce telsiz konuşmasını anlamadan pilot koltuğuna oturmanız bir hayal. Özel okul mezunları bile İngilizceye yeteri kadar önem vermeyince, İngilizce sadece özgeçmişlerinde bir unsur olarak kalıyor.  İşte İngilizce kullanmaları gerektiğinde saklanacak yer aramak zorunda kalıyorlar.

American LIFE Dil Okulları, orta öğretim ve lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ve profesyoneller için özel olarak hazırlanmış müfredatımız ile eğitim vermekteyiz. Ülke çapında 40’ı aşkın şubemiz ve gerçek şube ağımız ile öğrencilerimiz eğitimlerine hiç ara vermeden istedikleri şubede devam edebilirler. Dileyen öğrencilerimiz American LIFE Abroad güvencesi ile istedikleri ülkede dil kursu ve benzer programlara gidebilirler. Kısacası, American LIFE Dil Okulları, İngilizce için tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek en iyi dil kursudur. Gelin, kariyeriniz için çok önemli bu adımı birlikte atalım.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Kariyeriniz İçin American Life’da İngilizce Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın