American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

  American LIFE Dil Okulları İstanbul Şişli İngilizce Yabancı Dil Kursu. İngilizce kursu fiyatları, kampanyalar ve size özel avantajlardan anında yararlanmak için sizleri yabancı dil kursumuza bekliyoruz.

  Şişli İngilizce Kursu  AmericanLIFE dünya dili Olan İngilizce İle birlikte dünya genelinde kendini geliştirmek ve dil öğrenmek isteyen pek çok insanın ilk tercih ettiği yabancı dil eğitim kursudur. Bu popülariteden dolayı gerek Türkiye’de gerekse de global çapta İngilizce öğrenimine yönelik pek çok eğitim kursu, program ve uygulama geliştirilmiş ve insanlara sunulmuştur.

  Bu öğrenme yöntemlerini deneyen bir kişi, çoğu zaman gereken başarıya ulaşamayabiliyor. Bu başarısızlığın pek çok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi, doğru ve akılcı eğitim sunulmamasıdır. Yeni bir dil öğrenmek, basit bir eğitim değil ve diğer matematik, coğrafya vb. derslerin eğitim anlayışından ciddi derecede ayrılmaktadır.

  Dil eğitimi için özel ve gelişmiş eğitim yöntemlerinden yararlanılmalıdır. Peki, bu özel ve gelişmiş dil eğitimi olanaklarından nasıl ve nerede faydalanabiliriz? American Life’ın Şişli İngilizce kursu sizlere tam da bunu sağlıyor.

  İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca kursu hakkındaki blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

  DETAYLI BİLGİ ALIN

   Online İngilizce, Almanca, Rusça Seviye Tespit ve YDS Hazırlık Deneme Sınavları

   Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   İngilizce Seviye Tespit
   Almanca Seviye Tespit
   Rusça Seviye Tespit
   YDS Hazırlık Sınavı

   American LIFE Şişli İletişim Formu

    İletişim Bilgilerimiz

    Merkez Mahallesi, Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Merkezi No:301 D:1, 34381 Şişli / İstanbul
    +90 (212) 343 4343
    sisli@americanlife.com.tr

    Kayıtlarımız sonucunda çocuklarımızın yabancı dil konusunda gelişimini kendimiz izledik. Tatil boyunca çocuklar harika zaman geçirdiler. Buradan tüm kurs çalışanlarına tek tek teşekkür ediyorum. Sayenizde her iki çocuğumda tatil boyunca çok eğlendiler

    İhsan ÇELEBİ, American Life

    Hafta içi ve akşam saatlerin ayrı olarak ayarlanması bile ayrı bir düşünce. İş çıkışından sonra kurslara katılım için kayıt oluşturduk. Gerçekten özverili bir hizmet verdikleri daha girişten belli teşekkürler.

    Fatma GÜLMIZRAK, AmericanLife

    Gerçekten harika bir kurum önceki yorumları okuyup güvenerek görüşmeye gittim gerçekten dedikleri gibi birşeyleri imzaladıkdan sonra güler yüzlülüğünden ve ilgisinden gram birşey kaybetmiyorlar , fiyat olarak da gayet uygunlar eğitim yöntemleri ve hocaları gerçekten çok iyi piyasadaki diğer kurslar gibi boş değiller tavsiye ederim

    Eğitimlerimizi hem birebir hemde online üzerinden vermeleri muhteşem oldu. İsteyenler gidip görüşsün eminimki memnun kalacaksınız. Şişli İngilizce Kurs denilince tek akla gelen yer. Teşekkürlerimizi kabul edin lütfen.İyi ki varsınız

    Samiye YEŞİL, AmericanLife

    Kayıt yaptırdıktan sonra harika bir kurs dönemi geçirdik. Seviye tespit sınarvlarında da başarımızı aldık. Kurs hem ekonomik, hem eğlenceli, hem de öğretmenlerimiz çok alakalı. Her an sorular ile kendilerini rahatsız ediyorum diye düşünürdüm fakat öğretmenler az soru sorduğumuz için bize kızarlardı. Haklarını ödeyemeyiz. Kesinlikle başarı yakalamak isteyenler hiç düşünmeden başvurularını yapsınlar.

    Doruk Esen DAL, AmericanLife

    Geçen yıl kayıt işlemlerimizin ardından oğlumuz için özel indirimler yapılmıştı. Bu sene de indirimleriniz devam edecek mi? İkinci olarak kayıt yaptırmayı düşünenler var ise hiç beklemesin. Bizim oğlan kurs döneminde büyük ilerleme kaydetti. Tavsiyemdir kesinlikle kursa yazdırın.

    Cansu TOPÇU, AmericanLife

    Ağustos ayındaki kurs için başvuruyu tamamladık, fiyatlar gayet makul arkadaşlar. Kesinlikle fiyat almaktan çekinmeyin. İlgi ve alaka herşeyden önce on numara. Böyle hizmet için tebrikler.

    Nagehan KOZAK, AmericanLife

    Projelik iş sektöründe 6 ay gibi kısa bir süre için istanbula yerleşmiştim, o zamanlar gitme fırsatı bulduğum bir kurs. Bu kurs sayesinde artık gönlüm rahat bir şekilde yurt dışına çıkabiliyorum :) tüm eğitmen kadrosuna teşekkürler.

    Fatih Güngördü, AmericanLife

    Tecrübeli ve uzman hocaların bulunduğu yer. TOEFL / IELTS sınav eğitimi konusunda 35 yıllık bir hocaları var. Sayesinde TOEFL’dan 85 puan aldım. Kısa ve öz butik ve profesyonel bir yer. Teşekkürler Erdim hocam, teşekkürler AmerikanLife.

    Murat Günaydın, AmericanLife

    Sadece seviye tespit sınavı için gittiğim ingilizce kursunda bu gün 3.ayim sırf bu yorumu yazip sizleri bilgilendirmek için bu kadar sure bekledim açıkça söylemek gerekirse, istedikleri fiyata kiyasla, verdikleri hizmet olağanüstü , emin olabilirsiniz ki , her kuruşunu hak ediyorlar , eğitimin kalitesinden bahsetmiyorum bile…

    Askin Dicle, AmericanLife