Şişli İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Şişli İngilizce Kursu  AmericanLIFE dünya dili Olan İngilizce İle birlikte dünya genelinde kendini geliştirmek ve dil öğrenmek isteyen pek çok insanın ilk tercih ettiği yabancı dil eğitim kursudur. Bu popülariteden dolayı gerek Türkiye’de gerekse de global çapta İngilizce öğrenimine yönelik pek çok eğitim kursu, program ve uygulama geliştirilmiş ve insanlara sunulmuştur.

Bu öğrenme yöntemlerini deneyen bir kişi, çoğu zaman gereken başarıya ulaşamayabiliyor. Bu başarısızlığın pek çok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi, doğru ve akılcı eğitim sunulmamasıdır. Yeni bir dil öğrenmek, basit bir eğitim değil ve diğer matematik, coğrafya vb. derslerin eğitim anlayışından ciddi derecede ayrılmaktadır.

Dil eğitimi için özel ve gelişmiş eğitim yöntemlerinden yararlanılmalıdır. Peki, bu özel ve gelişmiş dil eğitimi olanaklarından nasıl ve nerede faydalanabiliriz? American Life’ın Şişli İngilizce kursu sizlere tam da bunu sağlıyor.

İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca kursu hakkındaki blog yazımızı da okuyabilirsiniz.
Franchise Hizmetleri İçin AmericanLife Franchise Göz Atmayıda Unutmayın.

sisli ingilizce kursu eylul donemi erken kayit - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Şişli İngilizce Kursu İndirim Avantajını Kaçırmayın.

İngilizce, Almanca, Rusça, yabacı dil eğitiminize en avantajlı ödemeyi yaparak eğitiminizi garanti altına alın. Eylül dönemi başlayacak eğitim programımız için erken kayıt avantajı ile kayıt olan her öğrencimiz %50 indirim kazanıyor.

1 ayda 1 kur sisli igilizce kursu - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

1 Ayda 1 Kur

Hızlandırılmış İngilizce Kursu. Şişli American Life Yabancı Dil Kursları olarak her yıl düzenlediğimiz hızlandırılmış kurslarımızın erken kayıtları başlamıştır.

sisli cocuklar icin ingilizce kursu - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Çocuklar İçin İngilizce

American Life Şişli Şubesinde, Çocuklara Yönelik İngilizce Kış Okulu Eğitim Gruplarımız 2.3.4. sınıflar ve 5.6.7.8.sınıflar olarak gruplandırılırken hem yaş hemde seviyeleri gözönünde bulundurularak uygun sınıflarda eğitim almaktadırlar.

sisli ingilizce kursu fiyatlari ve kampanyalari anasayfa - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları ve Kampanyaları

American LIFE Şişli Şube aynı yerde aynı kadro ile 16 yıldan beri İngilizce kursu eğitimine hizmet vermektedir. Ağustos ayına özel Erken kayıt avantajından yararlanmak indirimli programlara dahil olmak için bize ulaşın.

sisli proficiency sinavi - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Proficiency Sınavı Yabancı Dil Kursu Programı

Proficiency Sınavına American LIFE Get That Score Programımızla Hazırlanın Başarıyı Yakalayın. Proficiency Sınavı İngilizcede ”yetkinlik” demektir. Ülkemizde proficiency kelimesi özellikle İngilizce eğitim veren üniversitelerin ingilizce yeterlilik sınavlarına atıfta bulunmak için kullanılır.

toefl sinavi hazirlik - Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

TOEFL Sınavı Soruları, Nedir, Başvuru, Puanlama?

Toefl Sınavı ana dili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıylaa Amerika’da New Jersey eyaletinde bulunan (ETS) Education Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading

İngilizce, Almanca ve Rusça Seviye Tespit Sınavları

İngilizce Seviye Tespit Sınavı
Almanca Seviye Tespit Sınavı
Rusça Seviye Tespit Sınavı

American LIFE Şişli İletişim Formu

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Mahallesi, Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Merkezi No:301 D:1, 34381 Şişli / İstanbul
+90 (212) 343 4343
sisli@americanlife.com.tr

Kayıtlarımız sonucunda çocuklarımızın yabancı dil konusunda gelişimini kendimiz izledik. Tatil boyunca çocuklar harika zaman geçirdiler. Buradan tüm kurs çalışanlarına tek tek teşekkür ediyorum. Sayenizde her iki çocuğumda tatil boyunca çok eğlendiler

İhsan ÇELEBİ, American Life

Hafta içi ve akşam saatlerin ayrı olarak ayarlanması bile ayrı bir düşünce. İş çıkışından sonra kurslara katılım için kayıt oluşturduk. Gerçekten özverili bir hizmet verdikleri daha girişten belli teşekkürler.

Fatma GÜLMIZRAK, AmericanLife

Gerçekten harika bir kurum önceki yorumları okuyup güvenerek görüşmeye gittim gerçekten dedikleri gibi birşeyleri imzaladıkdan sonra güler yüzlülüğünden ve ilgisinden gram birşey kaybetmiyorlar , fiyat olarak da gayet uygunlar eğitim yöntemleri ve hocaları gerçekten çok iyi piyasadaki diğer kurslar gibi boş değiller tavsiye ederim

Eğitimlerimizi hem birebir hemde online üzerinden vermeleri muhteşem oldu. İsteyenler gidip görüşsün eminimki memnun kalacaksınız. Şişli İngilizce Kurs denilince tek akla gelen yer. Teşekkürlerimizi kabul edin lütfen.İyi ki varsınız

Samiye YEŞİL, AmericanLife

Kayıt yaptırdıktan sonra harika bir kurs dönemi geçirdik. Seviye tespit sınarvlarında da başarımızı aldık. Kurs hem ekonomik, hem eğlenceli, hem de öğretmenlerimiz çok alakalı. Her an sorular ile kendilerini rahatsız ediyorum diye düşünürdüm fakat öğretmenler az soru sorduğumuz için bize kızarlardı. Haklarını ödeyemeyiz. Kesinlikle başarı yakalamak isteyenler hiç düşünmeden başvurularını yapsınlar.

Doruk Esen DAL, AmericanLife

Geçen yıl kayıt işlemlerimizin ardından oğlumuz için özel indirimler yapılmıştı. Bu sene de indirimleriniz devam edecek mi? İkinci olarak kayıt yaptırmayı düşünenler var ise hiç beklemesin. Bizim oğlan kurs döneminde büyük ilerleme kaydetti. Tavsiyemdir kesinlikle kursa yazdırın.

Cansu TOPÇU, AmericanLife

Ağustos ayındaki kurs için başvuruyu tamamladık, fiyatlar gayet makul arkadaşlar. Kesinlikle fiyat almaktan çekinmeyin. İlgi ve alaka herşeyden önce on numara. Böyle hizmet için tebrikler.

Nagehan KOZAK, AmericanLife

Projelik iş sektöründe 6 ay gibi kısa bir süre için istanbula yerleşmiştim, o zamanlar gitme fırsatı bulduğum bir kurs. Bu kurs sayesinde artık gönlüm rahat bir şekilde yurt dışına çıkabiliyorum :) tüm eğitmen kadrosuna teşekkürler.

Fatih Güngördü, AmericanLife

Tecrübeli ve uzman hocaların bulunduğu yer. TOEFL / IELTS sınav eğitimi konusunda 35 yıllık bir hocaları var. Sayesinde TOEFL’dan 85 puan aldım. Kısa ve öz butik ve profesyonel bir yer. Teşekkürler Erdim hocam, teşekkürler AmerikanLife.

Murat Günaydın, AmericanLife

Sadece seviye tespit sınavı için gittiğim ingilizce kursunda bu gün 3.ayim sırf bu yorumu yazip sizleri bilgilendirmek için bu kadar sure bekledim açıkça söylemek gerekirse, istedikleri fiyata kiyasla, verdikleri hizmet olağanüstü , emin olabilirsiniz ki , her kuruşunu hak ediyorlar , eğitimin kalitesinden bahsetmiyorum bile…

Askin Dicle, AmericanLife
İngilizce Sınıflarımızın
Açılmasına Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
Biz Sizi Arayalım