Şişli İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Okulu Almanca Rusça Fiyat ve Kampanyaları

Şişli İngilizce Kursu  AmericanLIFE dünya dili Olan İngilizce İle birlikte dünya genelinde kendini geliştirmek ve dil öğrenmek isteyen pek çok insanın ilk tercih ettiği yabancı dil eğitim kursudur. Bu popülariteden dolayı gerek Türkiye’de gerekse de global çapta İngilizce öğrenimine yönelik pek çok eğitim kursu, program ve uygulama geliştirilmiş ve insanlara sunulmuştur.

Bu öğrenme yöntemlerini deneyen bir kişi, çoğu zaman gereken başarıya ulaşamayabiliyor. Bu başarısızlığın pek çok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi, doğru ve akılcı eğitim sunulmamasıdır. Yeni bir dil öğrenmek, basit bir eğitim değil ve diğer matematik, coğrafya vb. derslerin eğitim anlayışından ciddi derecede ayrılmaktadır.

Dil eğitimi için özel ve gelişmiş eğitim yöntemlerinden yararlanılmalıdır. Peki, bu özel ve gelişmiş dil eğitimi olanaklarından nasıl ve nerede faydalanabiliriz? American Life’ın Şişli İngilizce kursu sizlere tam da bunu sağlıyor.

İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca kursu hakkındaki blog yazımızı da okuyabilirsiniz.
Franchise Hizmetleri İçin AmericanLife Franchise Göz Atmayıda Unutmayın.

Şişli İngilizce Kursu Yaz Okulu

Şişli İngilizce Kursu Yaz Okulu

American LIFE Şişli İngilizce Kursu Yaz Okulu Kayıtları Devam Ediyor. Ücretsiz online konuşma kulüplerimize Türkiye’nin her yerinden ücretsiz katılabilirsiniz. Konuşma kulüplerimiz zoom programı üzerinden kullanıcı ID ve şifre dağıtılarak yapılmaktadır.

Eylül Erken Kayıt Fırsatı

İngilizce Kursu Eylül Erken Kayıt Fırsatı

Eylül ayındaki İstanbul Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursu fiyatlarından daha avantajlı kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz için Eylül Erken Kayıt Kampanyası imkanı sunuyoruz.

sisli-ingilizce-kursu

Online İngilizce Seviye Testi Yapana Ücretsiz Ders

İngilizce seviye testi sınavımıza giren öğrenciler, Temmuz’da 2 gün 4 ders saati kadar ücretsiz eğitimimize katılma hakkı kazanıyorlar. Bu sayede hem İngilizce ile ilgili becerilerini daha iyi ölçme fırsatı buluyor

sisli-ingilizce-kursu-fiyatlari-ve-kampanyalari-anasayfa

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları ve Kampanyaları

American LIFE Şişli Şube aynı yerde aynı kadro ile 16 yıldan beri İngilizce kursu eğitimine hizmet vermektedir. Ağustos ayına özel Erken kayıt avantajından yararlanmak indirimli programlara dahil olmak için bize ulaşın.

Proficiency Sınavı Yabancı Dil Kursu Programı

Proficiency Sınavı Yabancı Dil Kursu Programı

Proficiency Sınavına American LIFE Get That Score Programımızla Hazırlanın Başarıyı Yakalayın. Proficiency Sınavı İngilizcede ”yetkinlik” demektir. Ülkemizde proficiency kelimesi özellikle İngilizce eğitim veren üniversitelerin ingilizce yeterlilik sınavlarına atıfta bulunmak için kullanılır.

TOEFL Sınavı Soruları, Nedir, Başvuru, Puanlama?

TOEFL Sınavı Soruları, Nedir, Başvuru, Puanlama?

Toefl Sınavı ana dili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıylaa Amerika’da New Jersey eyaletinde bulunan (ETS) Education Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading