Şişli İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Şişli İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Şişli İngilizce Kursu Bilgi Formu

Şişli İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu (Almanca,Rusça) Fiyat ve Kampanyaları

Şişli İngilizce Kursu  AmericanLIFE dünya dili Olan İngilizce İle birlikte dünya genelinde kendini geliştirmek ve dil öğrenmek isteyen pek çok insanın ilk tercih ettiği yabancı dil eğitim kursudur. Bu popülariteden dolayı gerek Türkiye’de gerekse de global çapta İngilizce öğrenimine yönelik pek çok eğitim kursu, program ve uygulama geliştirilmiş ve insanlara sunulmuştur.

Bu öğrenme yöntemlerini deneyen bir kişi, çoğu zaman gereken başarıya ulaşamayabiliyor. Bu başarısızlığın pek çok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi, doğru ve akılcı eğitim sunulmamasıdır. Yeni bir dil öğrenmek, basit bir eğitim değil ve diğer matematik, coğrafya vb. derslerin eğitim anlayışından ciddi derecede ayrılmaktadır.

Dil eğitimi için özel ve gelişmiş eğitim yöntemlerinden yararlanılmalıdır. Peki, bu özel ve gelişmiş dil eğitimi olanaklarından nasıl ve nerede faydalanabiliriz? American Life’ın Şişli İngilizce kursu sizlere tam da bunu sağlıyor.

İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca kursu hakkındaki blog yazımızı da okuyabilirsiniz.
Franchise Hizmetleri İçin AmericanLife Franchise Göz Atmayıda Unutmayın.

American LIFE Şişli %50 İndirimli Erken Kayıt Avantajını Kaçırmayın.

Şişli İngilizce Kursu İndirim Avantajını Kaçırmayın.

İngilizce, Almanca, Rusça, yabacı dil eğitiminize en avantajlı ödemeyi yaparak eğitiminizi garanti altına alın. Eylül dönemi başlayacak eğitim programımız için erken kayıt avantajı ile kayıt olan her öğrencimiz %50 indirim kazanıyor.

1-ayda-1-kur-sisli-igilizce-kursu

1 Ayda 1 Kur

Hızlandırılmış İngilizce Kursu. Şişli American Life Yabancı Dil Kursları olarak her yıl düzenlediğimiz hızlandırılmış kurslarımızın erken kayıtları başlamıştır.

sisli-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Çocuklar İçin İngilizce

American Life Şişli Şubesinde, Çocuklara Yönelik İngilizce Kış Okulu Eğitim Gruplarımız 2.3.4. sınıflar ve 5.6.7.8.sınıflar olarak gruplandırılırken hem yaş hemde seviyeleri gözönünde bulundurularak uygun sınıflarda eğitim almaktadırlar.

sisli-ingilizce-kursu-fiyatlari-ve-kampanyalari-anasayfa

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları ve Kampanyaları

American LIFE Şişli Şube aynı yerde aynı kadro ile 16 yıldan beri İngilizce kursu eğitimine hizmet vermektedir. Ağustos ayına özel Erken kayıt avantajından yararlanmak indirimli programlara dahil olmak için bize ulaşın.

Proficiency Sınavı Yabancı Dil Kursu Programı

Proficiency Sınavı Yabancı Dil Kursu Programı

Proficiency Sınavına American LIFE Get That Score Programımızla Hazırlanın Başarıyı Yakalayın. Proficiency Sınavı İngilizcede ”yetkinlik” demektir. Ülkemizde proficiency kelimesi özellikle İngilizce eğitim veren üniversitelerin ingilizce yeterlilik sınavlarına atıfta bulunmak için kullanılır.

TOEFL Sınavı Soruları, Nedir, Başvuru, Puanlama?

TOEFL Sınavı Soruları, Nedir, Başvuru, Puanlama?

Toefl Sınavı ana dili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıylaa Amerika’da New Jersey eyaletinde bulunan (ETS) Education Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading