YKS-YDT Hazırlık Kursu

YKS-YDT Hazırlık Kursu

YKS-YDT Hazırlık Kursu

YKS-YDT hazırlık kursu, American LIFE sınavlara hazırlık kurslarında oldukça başarılı sonuçlar elde eden bir dil okuludur. Şuana kadar hazırlık kursları sonrası  %80 başarı oranına sahip olmakla birlikte belirlenen hedeflere ulaşılmıştır. Sınavlara American LIFE Dil Okullarında hazırlanan öğrenciler sınavlarda istedikleri sonuçları elde etmişlerdir. Çünkü American LIFE hedeflere yönelik çalışma imkanı sunar. Hedeflere ve seviyelere göre belirlenen küçük gruplarda sınavlara hazırlık eğitimi verilmektedir.

YKS-YDT HAZIRLIK KURSU – AMERICAN LIFE DİL OKULLARI

American LIFE Dil Okullarında birçok sınava hazırlık eğitim programları bulunmaktadır bunlardan bazıları YDS hazırlık kursları, TOEFL ve ILETS hazırlık kursları, YKS-YDT hazırlık kurslarıdır. Kurslarda verilen eğitimlerde kursiyerler çoğunlukla sınavlarda çıkabilecek sorulara yönelik çalıştırılmaktadır. Öğrencilere test teknikleri ve soru çözümü dersleri verilmektedir. American LIFE’da sınavlara hazırlık kurslarında hedefe yönelik çalışmalar yapıldığından sınavda başarı oranı yüksektir.

American LIFE Dil Okullarında YKS-YDT hazırlık kursu eğitimi alırken aynı zamanda sosyal aktivitelere de katılabilir, sosyalleşebilirsiniz. Art eğitim sistemi desteği ile de ders öncesinde ve sonrasında ders tekrarı yapabilirsiniz. İstediğiniz her an ders bilgilerine ulaşabilirsiniz. Art mobil uygulama olduğundan ders bilgilerine istediğiniz her yerden ulaşmanız da mümkün. İstediğiniz her an istediğiniz ders bilgisine ulaşabilirsiniz.

YKS-YDT sınavı; İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır. YKS-YDT hazırlık kursu eğitimi alacak öğrencilerin hali hazırda İngilizce alt yapıları vardır. Burada verilen eğitimlerde sınava yönelik taktiksel çalışmalarla performans arttırma amaçlanmaktadır.

American LIFE Dil Okullarında YKS-YDT hazırlık kursu eğitimi alan öğrenciler uzman eğitimcilerle birebir çalışma imkanına da sahiptirler fakat bunun için öncelikle randevu almaları gerekmektedir.

YKS-YDT hazırlık kursuna başlamadan önce yapılan seviye tespit sınavlarıyla hedefleri ve seviyeleri aynı olan öğrencilerden oluşan küçük gruplarda eğitime başlanır. Son teknolojik sınıflarda alınan kaliteli ve hedefe yönelik çalışmalarla sınavlarda hedeflenen başarı kaçınılmazdır.

Yabancı dillerde başarılar hiçbir zaman tesadüf değildir bir yabancı dilde başarılı olabilmek için öncelikle kaliteli bir eğitim almak ve iyi bir çalışma şekliyle devamlı programlı çalışarak olur siz de şimdi American Life yabancı dil okullarında yks-ydt hazırlık kursu ile yabancı dil eğitimini almaya başlayarak hayata daha güçlü başlayabilir ve başarı basamaklarınızı adım adım tırmanarak iyi bir kariyere sahip olabilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
YKS-YDT Hazırlık Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın