Anneler İçin İngilizce Kursu

Anneler İçin İngilizce Kursu

Genel Bakış

Anneler İçin İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmeye kimler ihtiyaç duyar? Öğrenciler, iş insanları, akademisyenler, profesyoneller. Başka? Seyahat edenler, kendilerini yazılım veya benzeri herhangi bir alanda geliştirmek isteyenler, sanat, spor ve teknoloji tutkunları. Liste uzayıp gider. Bugün İngilizceye ihtiyaç duymayan kişi hemen hemen yoktur. Ülkemizde İngilizce öğrenmek, bir kişinin kendisi için yapabileceği en büyük ve getirisi en yüksek yatırımdır.

Anneler İçin İngilizce Kursu

Anneler İçin İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek, hemen herkesin olduğu gibi annelerin de ihtiyacı. Bir öğrencimizin annesi, yurtdışında yaşayan diğer çocuğunu ziyarete gittiğinde kızının ya da damadının yardımı olmadan markete bile gidemediğini, bu sebeple İngilizce öğrenmek istediğini söylemişti. Özel dersle başlayan macera, gün arkadaşlarının da katılımıyla bir grup dersine dönüştü. Bu eğitimin anneler için özel bir müfredata dönüşmesi çok uzun sürmedi. American Life Dil Okulları, artık uzmanlık haline getirdiği, kişinin dil geçmişine, ihtiyaç ve hedefine göre özel müfredat hazırlama becerisi ile “My Mother Speaks English” programını geliştirdi.

Bu eğitim müfredatının içinde neler mi var? Selamlama, kendini tanıtma gibi basit becerilerin öğretimi, alışveriş kalıpları, seyahat ederken kullanılacak cümleler, annelerin ihtiyaç duyabileceği ürünlerin kullanma kılavuzları gibi tamamen ihtiyaç odaklı bir eğitim. Zaten araştırmalar ve tecrübelerimiz, bir insanın en iyi ihtiyacını öğrendiğini gösteriyor.

Yeni bir dilin öğrenimi muhteşem bir maceradır. Yeni bir dil öğrenirken sadece bir dil değil, o dile ait kültürü de keşfederiz. Anneleri de bu güzel yolculuğa çıkmak için American Life şubelerine bekliyoruz.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Anneler İçin İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın