En iyi YDS Kursu

En iyi YDS Kursu

Genel Bakış

En iyi YDS Kursu

YDS Nedir? En iyi YDS kursu neresidir?

ÖSYM tarafından yılda iki kez yapılan Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Yunanca dillerini kapsayan sınavda çoktan seçmeli sorulardan oluşan test sınavıdır. Sınav ağırlıklı olarak sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama türünden sorulardan oluşur. Sınavda sözlük ve buna benzer yardımcı araçlar kullanılmaz.

Kamu personellerinin veya kamuda görev alacak olan personelin dil bilgi seviyesini ölçmeye yönelik olan bu sınav, akademik hayatta ve lisansüstü çalışmaların ön koşulu olarak da tercih edilmektedir. Uzmanlık, görevde yükselme ve yurt dışı görevlendirmeler gibi pek çok alanda da YDS puanı talep edilmektedir.

American LIFE Kocaeli İzmit YDS Kursu
Yabancı dil sınavı “YDS” hazırlık kurslarımız; kelime bilgisi, okuma-anlama becerisi, çeviri becerisi ve dil bilgisi (gramer) öğretimini kapsamaktadır. American LIFE YDS kurslarına başvuran adaylar; öncelikle bir deneme sınavına tabi tutularak seviyeleri belirlenir ve düzeyine uygun eğitim gruplarında derse kabul edilirler.

Dersler; YDS kursu konu ve soru özellikleri dikkate alınarak yapılandırılmış bir program dahilinde, konu anlatımı, soru çözümü, kelime, okuma ve çeviri uygulamaları şeklinde yürütülür. Deneme sınavları ile kaydedilen ilerleme belirlenerek adayların sınava odaklanmaları sağlanır.

Neden American LIFE?
American LIFE Dil Okulları, YDS hazırlık kurslarına genel İngilizce öğretiminden çok farklı bir anlayış ve sistem ile yaklaşır. Özellikle YDS hazırlık konusunda kendisini kanıtlamış, uzmanlık alanı sadece YDS ve sınav İngilizcesi olan eğitmen kadrosuna sahiptir.

Alanında uzmanı hocalarımız, sadece sınav İngilizcesi vermektedir. Dersteki ilerleme, zengin içerikli ve kaliteli materyaller ile desteklenir. Böylece adayların; her yönü ile sınava hazırlanmaları ve hedeflerine odaklanmaları sağlanır.

Sınav İngilizcesinde uzman kadromuz; sınavlara ait gelişmeleri ve yeni uygulamaları takip ederek YDS dâhil tüm sınav programlarının en güncel versiyonlarını sizler ile paylaşmaya hazırdır.
Yılda iki kez yapılmakta olan YDS sınavına American LIFE Dil Okullarının uzman kadrosu ile hazırlanarak, hedefine ulaşan pek çok öğrencimizden biri de siz olabilirsiniz.
Sınırlı sayıda kontenjanımız, uzman ingilizce yds çözümleri,  modern sınıflarımız ve uzman eğitim kadrosu ile American LIFE Dil okulları ile YDS de hedefi 12 den vurmaya hazır mısınız?

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
En iyi YDS Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın