Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor

Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor

Genel Bakış

Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor

Kocaeli Üniversitesi Öğrencileri, İngilizce Kursu Olarak American LIFE Kocaeli ve Umuttepe Dil Kursunu Tercih Ediyor

Eğitim sektöründe 56 yıllık bir birikimin ürünü olan, Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanlarının danışmanlığını yaptığı American LIFE, Türkiye’de bulunan 40’ı aşkın şubesiyle İngilizce eğitiminde bireysel ve kurumsal dil ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

American LIFE Kocaeli şubemizde İngilizce eğitiminizi alabileceğiniz gibi, yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Genel İngilizcenin yanında TOEFL, IELTS, YDS, Proficiency gibi sınavlara yönelik hedeflerinize ulaşmak için de Get That Score programlarımızı tercih edebilirsiniz.

American LIFE’tan eğitim alırsanız, ömür boyu herhangi bir American LIFE şubesinde İngilizce eğitim kulüplerine katılabilir, eğitimlerini taze tutabilirsiniz.

American LIFE Abroad ile eğitiminize yurt dışında devam edebilir, 30 ülkede 250’den fazla okulda dil eğitimi, yaz kampı, staj, lisans ve lisansüstü programlara American Life kalitesi ve güvencesiyle kayıt olabilir, yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

American LIFE , yılardır başarıyla ve büyük katılımlarla yaptığı trekking, rafting, sinema günleri gibi faaliyetlere katılarak farklı sosyal ortamlarda arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Bir American LIFE kuruluşu olan IFA’dan hizmet alarak Miami Florado’da  ABD’nin en iyi uçuş okullarından ve yedi binin üzerinde pilot yetiştirmiş olan  Dean International’da pilot eğitimi alarak bambaşka ve parlak bir kariyere başlayabilirsiniz.

American LIFE ’ın kalite felsefesi, hizmeti şık bir ortamda nezaketle sunarak beklentilerin üstüne çıkmak ve fark yaratmaktır. American LIFE , eğitim kalitesinin ve hizmet anlayışının sürekliliğini siz misafirlerinin sesini dinleyerek sağlar. Bunu da profesyonel sürekli memnuniyet sorgulaması ile yapar, beklentilerinizin üstünde hizmet alırsınız.

Şimdiye kadar binlerce Kocaaeli Üniversitesi öğrencileri, sıfırdan başladığı İngilizce eğitiminde American Life ile hedeflerine ulaştı. Sizlere özel kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için telefonlarımızdan kurumumuza ulaşın.

Neden AmericanLIFE ?

  • Gerçek Şube Zinciri
  • Tüm Şubelerde Eğitime Devam Etme Olanağı
  • Ömür Boyu Eğitim Desteği
  • Birbirinden İlginç Sosyal Aktiviteler
  • Maksimum 12 Kişilik Sınıflar
  • Mesleğinde Uzman İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İle İNGİLİZCE Eğitimi
  • Yurt Dışında Eğitime Devam Etme Olanağı
  • Roosevelt Üniversitesinde Geçerli C2 Sertifikası

American LIFE İngilizce öğrenmek için her şey ve daha fazlası…

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın