Türkiye’nin En Prestijli Dil Okulu American LIFE

Türkiye’nin En Prestijli Dil Okulu American LIFE

Genel Bakış

Türkiye’nin En Prestijli Dil Okulu American LIFE Hakkında

Türkiye’nin en prestijli dil okulu American LIFE ülke çapında yaygın şube ağı ile öğrencilerinin her daim yanındadır. Ayrıca öğrencilerini odak noktası olarak görür ve hedeflerine ulaşmaları için çalışır. Alanında uzman eğitimcilerin vermiş olduğu derslerle kısa sürede İngilizce, Almanca, Rusça ve Flemenkçe dillerini öğrenmek mümkün. Her konuda sektörün bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen American LIFE öğrettiği İngilizceye bir ömür sahip çıkar. Bir defa American LIFE’da eğitim alan bir öğrenci ömür boyu istediği herhangi bir American LIFE şubesinde plus more eğitimi alabilir.

American LIFE Dil Okullarının sertifikası kıymetlidir. Dünyanın önde gelen üniversitelerinde kabul edilen sertifika vermektedir. Ayrıca American LIFE verdiği eğitimlerin dışında öğrencilerine sosyal aktivitelerle sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. Türkiye’nin en prestijli dil okulu olan American LIFE’ın kurumlarının hijyeninden, ortak kullanım alanlarının rahatlığına kadar öğrencileri düşünen bir eğitim sistemi mevcuttur. Ayrıca kalite yönetimi ve öğrenci işleri departmanı ile de öğrencilerinin memnuniyeti için çabalar.

Hedeflerini her zaman yüksek tutan American LIFE yurt dışında bulunan şubelerini çoğaltarak Türkiye’den doğan bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Şuan sadece Azerbaycan’da şubesi bulunan American LIFE yurt dışında da eğitimlerinizi alabilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla ilgili yakın gelecekte merkez lokasyonlarda şubeler açmayı hedeflemektedir.

Yabancı Dil Eğitim Sertifikası

Türkiye’nin en prestijli dil okulu American LIFE yabancı dil eğitim sertifikası ABD’nin önde gelen üniversitelerinde TOEFL ve IELTS yerine geçer bu üniversitelerden birkaçı; Concordia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University gibi üniversitelerdir. Bunun gibi önde gelen üniversitelerde American LIFE yabancı dil eğitim sertifikası IELTS ya da TOEFL skoru yerine kabul edilmektedir. Ayrıca TOEFL ve IELTS öğrencileri sadece American LIFE Dil Okullarında bulunan plus more eğitimlerine katılabilirler. Böylelikle becerilerini daha da geliştirme imkanı bulmaktadırlar.

Yabancı dil eğitim sertifikası almak isteyen öğrencilerin seviyeleri, ihtiyaçları ve hedeflerine göre gruplandırma yapılmaktadır böylelikle küçük gruplarda hedefe yönelik eğitim imkanı sunulmaktadır burada öğrencilere; okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri ayrı ayrı çalıştırılmaktadır ayrıca Art eğitim sistemi adı verilen ders öncesi ve sonrasında öğrencileri destekleyen bir sistem mevcuttur bu mobil uygulamayla birlikte öğrenciler istedikleri zaman ders tekrarı yapabilirler. Eğer öğretmenle birebir çalışma yapmak isterlerse bunun için de randevu alarak rehber eşliğinde çalışabilirler.

American LIFE Dil Okullarında dersliklerde ve eğitimlerde kullanılan teknolojik donanımlarla öğrencilerin hedeflerine en kısa sürede ulaşmaları amaçlanır. Ayrıca Art eğitim sistemi ile de ders tekrarı imkanı sunar. Bununla birlikte American LIFE verdiği eğitimler sonrasında da öğrencilerine ömür boyu eğitim desteği ile sahip çıkar öyle ki bir defa American LIFE’da eğitim alan bir öğrenci ömür boyu istediği herhangi bir American LIFE şubesinde plus more eğitimi alabilir. Ayrıca plus more aktivitelerinin hepsine katılım sağlayabilir.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Türkiye’nin En Prestijli Dil Okulu American LIFE Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın