American LIFE, Kayseri’de İngilizce Kursu Standartlarını Yükseltiyor

American LIFE, Kayseri’de İngilizce Kursu Standartlarını Yükseltiyor

American LIFE, Kayseri’de İngilizce Kursu Standartlarını Yükseltmeye Devam Ediyor

Kayseri’de ingilizce kursu; Henry Ford’a atfedilen meşhur bir söz vardır: “eğer insanların beklentilerine göre karar verseydim, atların çektiği bir araba yapardım”. Ford, bu sözüyle mal ve hizmet üreten insanların potansiyel müşterinin beklentilerine göre değil, ihtiyaçlarına göre davranması gerektiğini söylemektedir. İngilizce eğitimi almak için İngilizce kursuna devam eden bir öğrencinin beklentileri nelerdir? Bir bina, bir öğretmen, bir kitap ve sınıf arkadaşları. Fakat çoğu kimse aslında daha önce benzer bir formülle bu eğitimi almaya çalışmış ve başaramamıştır. O zaman aslında öğrencinin beklentisine değil ihtiyacına göre hizmet vermek daha doğru olanıdır. Bu açıdan bakıldığında American Life Dil Okulları, sektör beklentilerinin çok üzerindeki hizmet anlayışını tam da bu gerçeğe dayandırmaktadır. Amacı İngilizce öğrenmek olan bir öğrencinin aynı zamanda İngilizce’yi kullanmak zorunda kalacağı ortamlara, sınıf arkadaşlarıyla sosyalleşmeye, kendisine devamlı olarak mentörlük yapacak öğretmen ve öğrenci işleri personeline, iyi ve temiz hizmet alacağı bir kafeye, her girdiğinde tertemiz bulabileceği tuvaletlere, yurtdışına gitmek istediğinde kendisine danışmanlık yapacak yurtdışı eğitim danışmanına ve İngilizcesinin devamlı olarak pratik yapmasını sağlayacak dijital materyallere, dilediği gün dilediği saatte sınırsız eğitim almasını sağlayacak bir sisteme ihtiyacı vardır. Bu, öğrencilerin beklendiğinin çok fazlasıdır, ama aynı zamanda American Life dil Okullarının eğitim standardının sadece bir kısmıdır. American Life Dil Okulları Kayseri şubesi, American Life’ın bu standartlarıyla Kayseri’de hizmet vererek Kayseri’deki İngilizce kursu çıtasını çok ileriyle taşımıştır.

American Life Dil Okulları’nın öğrencilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi yaygın şube ağı ve Türkiye’nin her yerinde aynı standartta İngilizce eğitimi vermesidir. Bu sayede öğrenciler İngilizce eğitimlerine diledikleri şehirlerde devam etme imkânı bulabilirler. Hatta American Life Dil Okulları öğrencileri eğitimleri bittiğinde bile diledikleri American Life İngilizce kursu şubesindeki plus more eğitimlerine devam etme hakkına sahiptirler.

Kayseri’de İngilizce kursu olarak en yüksek bilinirlik ve pazar payına sahip olan Özel Kayseri American Life Dil Kursu, Kayseri’nin Talas ilçesi Yenidoğan mahallesi Şule Yüksel Şenler Kız Yurdu’nun hemen altında yer almaktadır. Dijital ekipmanlar ile desteklenen bir eğitim sistemine sahip olan American Life Kayseri şubesi, butik ve modern sınıflarda eğitim imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitiminin yanında Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe, Arapça gibi dünya üzerinde sıklıkla kullanılan dillerde grup ve özel ders eğitimleri de American Life Kayseri şubesinde verilmektedir. American Life Dil Okulları, ART eğitim modelini geliştiren ve Türkiye’de bu eğitim modeli ile eğitim veren tek İngilizce kursudur. American Life C1 sertifikasının ABD de anlaşmalı olunan üniversitelerde IELTS – TOEFL düzeyinde geçerliliği bulunmaktadır.

American Life Dil Okulları, genel İngilizcenin yanında sınav İngilizceleri için de doğru adrestir. ALEX (American Life Exam) markası ile sınav İngilizcesi konusunda uzmanlaşmış olan American Life; YDS, YÖKDİL, YDT, IELTS, TOEFL gibi İngilizce sınavların yanında Almanca Goethe sınavlarına uzman kadrosu ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

American Life’ta, dil eğitiminin yanında öğrencilere alternatif bir sosyal yaşam ortamı da sunulur. American Life Kayseri şubesi bu bağlamda öğrencilerinin kariyer planlarına katkıda bulunabilmek için kişisel gelişim seminerleri düzenlemekte, öğrencilerin birlikte sosyalleşebilecekleri doğa yürüyüşleri, piknikler, film kulüpleri, canlı müzik, bowling turnuvaları, yılbaşı partileri gibi sosyal aktiviteler düzenlemektedir.

American LIFE Kayseri İngilizce Almanca Rusça Fransızca İspanyolca Flemenkçe Arapça Yabancı Dil Kursu

Web Site: americanlife.com.tr/kayseri
Telefon: +90 (352) 503 22 33
E-posta: kayseri@americanlife.com.tr
Adres: Yenidoğan, Şaban Yılmaz Cd. 4/C, 38280 Talas/Kayseri

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE, Kayseri’de İngilizce Kursu Standartlarını Yükseltiyor Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın