Kalıcı İngilizce Öğrenmek

Kalıcı İngilizce Öğrenmek

Genel Bakış

Kalıcı İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Yabancı dil eğitimi söz konusu olduğunda ilk akla gelen şüphesiz ki İngilizce dili eğitimi oluyor. Tüm dünya genelinde, kullanılmakta olan ticaret dilinin, akademik çalışmalarda kullanılan dil olmasının ve farklı ülkelerde üniversite eğitiminin İngilizce dilinde olması, bu tercihteki payı çok büyüktür.

American LIFE Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda en iyi eğitimleri sağlayıp bu eğitimlerde almış olduğu bilgileri yıllara dayanan bir tecrübe ile harmanlayarak öğrencilerine sunan bir eğitim kadrosuna sahiptir.

Kalıcı İngilizce Öğrenmek

Kalıcı İngilizce Nasıl Öğrenilir

Kalıcı İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Türkiye’deki okullarda yıllardır İngilizce dili ile ilgili dersler verilmektedir fakat bir sebeple bu dersler yeterli gelmemekte ve öğrenciler İngilizceyi öğrenemeden okullarından mezun olmaktadır. Fakat ne var ki, globalleşen dünya düzeninde ikici bir dil, özellikle de İngilizce dili hem eğitim dünyasında hem de iş dünyasında kabul edilmektedir. Bu durum kişileri İngilizce öğrenmeye sevk etmekle birlikte, her kurumda doğru ve akıcı bir şekilde İngilizce eğitimi verilemediği gerçeğini de ortaya koymaktadır.

İngilizce dilini olması gerektiği şekilde öğrencilerine sunmakta olan American LIFE İngilizce Kursu, uzman eğitim kadrosu ile birlikte İngilizce dil eğitiminde görülen bu açığı kapatmaktadır. Her yaş grubuna ve her seviyedeki İngilizce yeterliliğine göre ayrı gruplar için hazırlanan eğitim programları sayesinde akıcı ve hafızada kalıcı bir biçimde İngilizce öğrenmek artık çok kolay.

Ömür Boyu İngilizce

İngilizce dili disiplinli ve belirli bir programa bağlı kalınarak öğrenildiği takdirde ömür boyu unutulmaz.  American LIFE İngilizce Kursu’nun deneyimli eğitimcileri, geliştirdikleri ya da uyguladıkları en etkili yöntemler ile İngilizce dilini öğretmektedir. Birebir diyaloglar ile ve farklı metotlar yoluyla anlatılan dersler öğrencilerin hafızalarında kalacak bir biçimde uygulanmaktadır.

İngilizce eğitimi almak isteme nedenleri her ne olursa olsun tüm öğrenciler ingilizce kursunu bitirip sertifika almaya hak kazandıklarında, İngilizce dilini telaffuzları ve gramer bilgileri ile tamamen konuşup okuyor olarak ayrılmaktadırlar.

Çocuklar için ingilizce kursunun yanı sıra; gemel ingilizce, akademik ingilizce,  ve ielts, toefl ve profıciency gibi ingilizce yeterliliği ölçen sınav ingilizcesi eğitimi ders programları ayrı ayrı ele alınarak uzman eğitimcilerin kontrolünde öğrencilere sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Kalıcı İngilizce Öğrenmek Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın
  1. Kalıcı İngilizce Öğrenmek 1
    Ercan Ataç 15 Nisan 2021 at 15:54

    İngilizce’nin kalıcı olması için tekrar edilmesi şart. Bu yüzden bu ingilizce kursunu seçtim. Nereye gidersem gideyim her ilde istediğim şubede ücretsiz eğitimlere katılıyorum.

  2. Kalıcı İngilizce Öğrenmek 2
    Selim Başlar 12 Nisan 2021 at 14:15

    American Life İzmit şubesinde eğitimim 3 sene önce sona ermişti. Hala kulüp eğitimlerine devam ediyorum vakit buldukça.

Comments are closed.