Kadıköy İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kadıköy İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kadıköy İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu Bilgi Formu

Kadıköy İngilizce-Almanca-Rusça-Yabancı Dil Kursu Fiyat ve Kampanyaları

Sağlık Tatili nedeniyle kursumuz 30 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı olacaktır. Bu süreç zarfında bizlere 0549 827 50 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Dil öğrenmek ya da sınavlara hazırlanmak isteyenler günümüzde kurs merkezlerinden yardım almaktadır. Kadıköy civarında ikamet eden insanlar ise bu çevrede eğitim veren kurs merkezlerini araştırmaktadır. Kadıköy ingilizce kursu bu çevrede eğitim veren en iyi kurs merkezlerindendir.

Kadıköy Genel İngilizce Kursu

İnsani değerlere verdiğimiz önemin ve sizin fikirlerinize duyduğumuz saygının bir göstergesi olarak sizlere sadece %100 Öğrenme Garantisi değil %100 Memnuniyet Garantisi de sunuyoruz.

istanbul-kadikoy-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce Eğitimi denildiğinde akla ilk gelen yabancı dil kurslarından olan American Life Dil Okullarının Kadıköy Şubesi Söğütlüçeşme Caddesinde hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul Kadıköy Almanca Aile Birleşimi

Kadıköy Almanca Aile Birleşimi

Almanca Aile Birleşimi Sınavı, Almanya’da yaşayan ya da uzun süreli oturum hakkı kazanmış olan bireylerle evlenen Türk vatandaşlarına, Aile Birleşimi Vizesi ile Almanya’ya gitme hakkı sunan bir sınavdır.

kadikoy-felemenkce-kursu

Kadıköy Flemenkçe (Hollandaca) Kursu

Flemenkçe Hollanda’nın ana dili olmakla birlikte, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam’da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kadıköy American LIFE yabancı dil kursumuz bünyesinde yıllardır Özel Ders olarak verdiğimiz bu programı artık sınıf eğitimleriyle…

İstanbul Kadıköy Japonca Kursu

İstanbul Kadıköy Japonca Kursu

American LIFE Dil Okulları olarak, İngilizce dışında verdiğimiz dil eğitimlerine Japoncayı da eklediğimiz günden bugüne çok yoğun talep almaktayız.

İstanbul Kadıköy Almanca Kursu

İstanbul Kadıköy Almanca Kursu

American LIFE İstanbul Kadıköy Almanca Kursunda Almanca Eğitimi Almak İster Misiniz? Başlangıçtan ileri seviyeye kadar Almanca eğitimi için kur fiyatları, ders içerikleri ve detaylı bilgileri şubemizden alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy İtalyanca Kursu

İstanbul Kadıköy İtalyanca Kursu

American LIFE İstanbul Kadıköy İtalyanca Kursu nda İtalyanca Eğitimi Almak İster Misiniz? Başlangıçtan ileri seviyeye kadar İtalyanca eğitimi için kur fiyatları, ders içerikleri ve detaylı bilgileri şubemizden alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Fransızca Kursu

İstanbul Kadıköy Fransızca Kursu

American LIFE İstanbul Kadıköy Fransızca Kursu nda İtalyanca Eğitimi Almak İster Misiniz? Başlangıçtan ileri seviyeye kadar Fransızca eğitimi için kur fiyatları, ders içerikleri ve detaylı bilgileri şubemizden alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy İspanyolca Kursu

İstanbul Kadıköy İspanyolca Kursu

American LIFE İstanbul Kadıköy İspanyolca Kursu nda İspanyolca Eğitimi Almak İster Misiniz? Başlangıçtan ileri seviyeye kadar İspanyolca eğitimi için kur fiyatları, ders içerikleri ve detaylı bilgileri şubemizden alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce kursu okulumuza kayıt yaparak İngilizceyi anadiliniz gibi konuşma imkânı bulacaksınız. Öğrenci merkezli tutumumuzu ve modern ve teknolojik donanımlı okullarımızda İngilizce dilini; okuma, anlama, konuşma, yazılı anlatım, sözlü anlatım olmak üzere 4 dil yetisinde öğrenebileceksiniz.

İstanbul Kadıköy Rusça Kursu

Kadıköy Rusça Kursu

Kadıköy Rusça Kursu programlarımız her biri alanında profesyonel ve en az 5 6 yıllık deneyime sahip olup Rus eğitmenlerimiz tarafından düzenlemektedir. Programlarımızı Rus dil eğitimi için her türlü teknik ve teknolojik donanımlara sahip ortamlara veriliyor.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading