Karaman’da İngilizce Eğitiminde American LIFE Fark Yaratıyor

Karaman’da İngilizce Eğitiminde American LIFE Fark Yaratıyor

Karaman’da İngilizce Eğitiminde American Life Fark Yaratıyor

Karaman’da dil kursu denildiğinde ilk sırada yer almayı başaran AmericanLIFE Karaman’da İngilizce eğitiminin yanı sıra Almanca Flemenkçe ve Fransızca dillerinde de eğitim verilmektedir.

Sadece dil eğitimiyle alakalı hizmet vermekte olan Americanlife bu bakımdan Karamandaki diğer kurumlardan, kurumsallaşma eğitim kalitesi ve tecrübesi açısından fark yaratmaktadır.

Karaman’da ingilizce eğitimi; Günümüz şartlarında İngilizce bilmek lüks bir kavram olmaktan çıkıp daha çok mecburiyet haline gelmiştir. İngilizce bilmek kişilere hem sosyal hayatlarında hem de meslek hayatlarında birçok avantaj sağlamaktadır. Bu durum da ülkemizdeki İngilizce kurslarının önemini artırmaktadır. İngilizce dünyanın ortak dili olmasıyla beraber internet dünyasının da ortak dili olmuştur. Sosyal medya üzerinden yayınlanan birçok şarkı, film, video veya metinlerin dili artık İngilizce olmuştur.  İnsanlar dünyanın farklı bölgelerinde yaşamalarına rağmen konuştuklarının veya yazdıklarının anlaşılmasını istiyorlarsa tek bir ortak dilde buluşmaları gerekmektedir. Bu dil de içinde bulunduğumuz yüzyılda İngilizce olarak kabul edilmiştir.

İngilizce Kursunda Neden AmericanLIFE

AmericanLIFE’ın diğer İngilizce kurslarına göre vermiş olduğu hizmetin farklılıklarına değinelim. Öğrencilerimize eğitim süresince hediye ettiğimiz American Life ART dijital uygulamamız sayesinde öğrencilerimiz ders öncesinde ve ders sonrasın da uygulama üzerinden konuşma ve dinleme becerileriyle ilgili egzersiz yapabilmektedirler. Birçok İngilizce Kursunda eğitim öğretim sadece ders saatinde gerçekleşmektedir. AmericanLIFE dil okullarının kullanmış olduğun bu sistem sayesinde öğrenciler fiziki olarak sınıflarda olmadıkları zamanlarda da diledikleri yerden İngilizce eğitim alabilmektedirler.

Karaman’da ingilizce eğitimi; Ülkemizde yüzlerce öğrenci İngilizce Kursuna gitmiştir Fakat eğitimi tamamladıktan sonraki süreçte öğrencilerin İngilizce pratiği yapamadığında dolayı almış oldukları eğitimi unutma durumları fazlasıyla gerçekleşmektedir Bu gibi durumlarda öğrenciler tekrar İngilizce kursuna gitme ihtiyacı duyabilmektedir. Fakat AmericanLIFE vermiş olduğu eğitime ömür boyu sahip çıkmaktadır. Mezun olan öğrencilerimiz AmericanLIFE’ ın bütün şubelerinde ücretsiz ve yaşam boyu konuşma, dinleme, okuma ve gramer derslerine katılabilmektedirler. Bu sayede öğrencilerin tekrar İngilizce kursuna kayıt yaptırmaları gerekmemektedir.

AmericanLIFE Karaman’da İngilizce Eğitim Süreci

Karaman’da ingilizce eğitimi; Öğrencilerimiz eğitime başlamadan önce konuşma becerileri üzerinden seviye belirleme testine tabii tutulmaktadır. Dil seviyesi ölçüldükten sonra öğrencinin katılabileceği gün ve saatler belirlenmektedir. Eğitim zamanlarını belirlerken ilk ve orta okul öğrencileri, üniversite öğrencileri ve çalışan öğrencilerimizin durumları göz önüne alınarak öğrenciye alternatifli zamanlar sunulmaktadır. Öğrenci İngilizce kursuna kendi müsait olduğu zamanlarda gelebilmektedir.  Seviyesi ve seansı belirlenen öğrenci eğitimlerine A1, A2 ve B1 seviyelerinde Türk eğitmenler den, B2, C1 ve C2 seviyelerinde yabancı eğitmenlerden ders almaktadırlar. Öğrencilerimiz AmericanLIFE İngilizce kursunun belirlemiş olduğu müfredat sayesinde okuma, konuşma, yazma ve anlama becerileri üzerine yoğunlaşmış bir müfredat görmektedirler. Öğrenciler eğitim sürelerinin içerisinde bu beceriler üzerinden performans değerlendirmesine tabii tutulmaktadır. Değerlendirme sonrasında gerekli kriterleri sağlayan öğrencilerimiz bir üst seviyeye geçer, kriter değerlendirmesi sonucu yetersiz olan öğrenci telafi dersi alarak tekrar durum değerlendirmesine tabii tutulur.

Dil eğitiminde dünya standartlarını yakalamış olan AmericanLIFE’ da İngilizce öğrenmek çok kolay.

American LIFE Karaman

Web Site: https://www.americanlife.com.tr/karaman/
Telefon: +90 (338) 212 22 70
E-posta: karaman@americanlife.com.tr
Adres: FENARİ MAH. 297. SK. NO:3-5A MERKEZ/ KARAMAN

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Karaman’da İngilizce Eğitiminde American LIFE Fark Yaratıyor Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın