Telc Sınavı Kursu

Telc Sınavı Kursu

Telc Sınavı Kursu

American LIFE Dil Okulları İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kadrosunda bulunan profesyonel eğitimcileri ve kurumsal yönetim anlayışı ile birleştirerek eğitim sektörünün öncü kurumu olmaya devam ediyor.

İngilizce dili, Rusça dili, Almanca dili kursları ile ve yabancı dil yeterliliği gerektiren tüm sınavlara hazırlık aşamasında öğrencilerinin başarı grafiğini yükselten; TestDaf, Goethe ve EVS sınavlarında olduğu gibi Telc sınavında da göstermiş olduğu başarı grafikleri ile her geçen gün kendini yenilemektedir.

Telc Sınavı Nedir?

Almanca TELC Sınavı

Almanca TELC Sınavı

Yabancı dil yeterlilik sınavları arasında, başarılı olunması durumunda en geniş kapsamlı sonuçlara ulaştırması ve çok sayıda kişiye hitap etmesi nedeni ile sıkça tercih edilen Telc sınavı Birleşik Avrupa ve Almanya tarafından resmi olarak kabul edilmiş olan tek sınavdır.

Almanca dilini de kapsayan 11 ayrı yabancı dil için gerçekleştirilen Telc yabancı dil sınavı, Hem eğitimine Yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler hem de iş hayatında kariyer yükseltmek isteyenlerin katılmasını gerektiren bir sınav niteliğindedir.

Telc (The European Language Certificates), Avrupa Ortak Dil Kriterlerine göre hazırlanıp uygulanmaktadır ve 11 ayrı dilde geçerliliği bulunmaktadır.

Telc Sınavına Hazırlık

Tüm yabancı dil eğitimi vermekte olan kurumumuzda diğer tüm yabancı dil yeterlilik sınavlarına olduğu gibi Telc sınavı hazırlık kursuda uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Almanca dilini A1 seviyesinden başlayarak C2 seviyesine kadar başarı ile eğitimini tamamlamakta olan profesyonel eğitimciler sayesinde Telc sınavını kazanmak çok kolay.

American LIFE Dil Okullarının deneyimli öğretmenleri, Telc Sınavına uygun olarak hazırlanan ders müfredatı ile öğrencilerini bir adım öne taşımaktadır. Daha önceki yıllar sınavda çıkmış soruların detaylı incelemesi, sınav formatını anlaşılabilir kılmaktadır. Almanca dilini tüm detayları ile öğrenmek ve Telc sınavında başarılı olmak uzman eğitimcilerin geliştirmiş olduğu hafıza ve öğrenme teknikleri ile birlikte zor bir sınav olmaktan çıkmıştır.

Telc sınavına hazırlık döneminde tüm öğrenciler ile birebir ilgilenilerek ve karşılıklı diyaloglar yoluyla Almanca dili öğrenimi kalıcı olarak pekiştirilmektedir. Ayrıca sınav stresinin en az düzeye inmesi için çeşitli çalışmalar yapılarak, tüm öğrencilerin Telc sınavını başarı ile sonuçlandırması sağlanmaktadır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Telc Sınavı Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın