Yabancı Dil Eğitim Sertifikası

Yabancı Dil Eğitim Sertifikası

Yabancı Dil Eğitim Sertifikası

American LIFE Dil Okullarının sertifikası kıymetlidir. Çünkü dünyanın önde gelen üniversitelerinde kabul edilen sertifika vermektedir. American LIFE yabancı dil eğitim sertifikası ABD’nin önde gelen üniversitelerinde TOEFL ve IELTS yerine geçmektedir. Bu üniversitelerden birkaçı; Concordia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University gibi üniversitelerdir. Bunun gibi önde gelen üniversitelerde American LIFE yabancı dil eğitim sertifikası IELTS ya da TOEFL skoru yerine kabul edilmektedir.

Yabancı dil eğitim sertifikası almak isteyen öğrencilerin seviyeleri, ihtiyaçları ve hedeflerine göre küçük gruplar halinde gruplandırma yapılmaktadır. Böylelikle küçük gruplarda hedefe yönelik eğitim imkanı sunulmaktadır. Burada öğrencilere; okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri ayrı ayrı çalıştırılmaktadır. Ayrıca Art eğitim sistemi ile ders öncesi ve sonrasında öğrenciler dersleri tekrar edebilmektedir. Bu mobil uygulamayla birlikte öğrenciler istedikleri her an ders tekrarı yapabilirler. Öğretmen eşliğinde çalışmak isteyenler için de randevu alarak rehber eşliğinde çalışma yapabilirler.

Ayrıca American LIFE verdiği eğitimlerin dışında öğrencilerine sosyal aktivitelerle sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. American LIFE Türkiye’nin en prestijli dil okulu olma özelliğini taşıyor. Bu nedenle kurumlarının hijyeninden, ortak kullanım alanlarının rahatlığına kadar öğrencileri düşünen bir eğitim sistemi mevcuttur. Ayrıca kalite yönetimi ve öğrenci işleri bölümü ile de öğrencilerinin memnuniyeti için çabalar.

ABD, Concordia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University de Geçerli Sertifika

American LIFE ABD’nin önde gelen üniversiteleri; Concordia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University gibi üniversitelerde geçerli sertifika vermektedir. Bu sertifika TOEFL ve IELTS skoru yerine kabul edilmektedir. Bu sertifikayı almak isteyen öğrencilerin seviyeleri belirlendikten sonra ihtiyaçları ve hedeflerine göre küçük gruplarda eğitim imkanı sunulmaktadır. Burada öğrencilere; okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri ayrı ayrı kazandırılmaktadır.

American LIFE Dil Okullarında dersliklerde ve eğitimlerde kullanılan teknolojik donanımlarla öğrencilerin hedeflerine en kısa sürede ulaşmaları amaçlanır. Ayrıca Art eğitim sistemi ile de ders tekrarı imkanı sunar. Öğrenciler bu uygulama sayesinde ders öncesinde ve sonrasında konu tekrarı yapabilmektedirler. Ayrıca istedikleri zaman rehber öğretmen eşliğinde etüt yapma fırsatı da bulabilmektedirler.

Bununla birlikte American LIFE verdiği eğitimler sonrasında da öğrencilerine ömür boyu eğitim desteği ile sahip çıkar. Öyle ki bir defa American LIFE’da eğitim alan bir öğrenci ömür boyu istediği herhangi bir American LIFE şubesinde plus more eğitimi alabilir. Ayrıca plus more aktivitelerinin hepsine katılım sağlayabilir.

Türkiye’nin En Prestijli Dil Okulu American LIFE

Türkiye’nin en prestijli dil okulu American LIFE Türkiye çapında yaygın şube ağı ile öğrencilerinin her daim yanında olan bir kurumdur. Ayrıca öğrencilerini odak noktası olarak görür ve hedeflerine ulaşmaları için çalışmalarını sürdürür. Alanında uzman eğitimcilerin vermiş olduğu derslerle kısa sürede İngilizce, Almanca, Rusça ve Flemenkçe dillerini öğrenmek mümkündür. Her konuda sektörün bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen American LIFE öğrettiği İngilizceye bir ömür sahip çıkar. Bir defa American LIFE’da eğitim alan bir öğrenci ömür boyu istediği herhangi bir American LIFE şubesinde plus more eğitimi alabilir. Ayrıca aktivitelerden de aynı şekilde yararlanabilmektedir.

Hedeflerini her zaman yüksek tutan American LIFE yurt dışında bulunan şubelerini çoğaltarak Türkiye’den doğan bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Şuan sadece Azerbaycan’da şubesi bulunan American LIFE yurt dışında da eğitimlerinize devam edebilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla ilgili yakın gelecekte merkez lokasyonlarda şubeler açmayı hedeflemektedir. Böylelikle öğrenciler yurt içinde başlamış oldukları eğitime isterlerse yurt dışında da devam edebilecekler.

Tüm bunların yanı sıra American LIFE Dil Okullarının sertifikası kıymetlidir. Dünyanın önde gelen üniversitelerinde kabul edilen yabancı dil sertifikası vermektedir. Ayrıca American LIFE verdiği eğitimlerin dışında öğrencilerine sosyal aktivitelerle sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. Yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı sunmaktadır. Türkiye’nin en prestijli dil okulu olan American LIFE’ın kurumlarının hijyeni, ortak kullanım alanlarının rahatlığı ve daha fazlasıyla öğrencileri düşünen bir eğitim sistemi mevcuttur. Derslikler ve eğitimde kullanılan son teknoloji araç gereçlerle eğitimde çığır açmıştır. Ayrıca kalite yönetimi ve öğrenci işleri bölümü ile de öğrencilerinin memnuniyeti için çabalar. Çünkü American LIFE öncelikle öğrencilerine değer verir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Yabancı Dil Eğitim Sertifikası Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın