Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce ve Almanca Kursu

Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce ve Almanca Kursu

Genel Bakış

Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce ve Almanca Kursu

Üniversite öğrencileri için İngilizce ve Almanca kursu eğitimleri American LIFE’da öğrencilerin ilerideki hedeflerine göre belirlenmektedir. Burada öğrenciler seviyelerine göre küçük gruplara ayrılır ve ihtiyaç ve hedeflerine göre de programları belirlendikten sonra eğitime başlanır. Ayrıca öğrenciler burada eğitim dışında sosyal aktivitelerle yeni arkadaşlar edinme fırsatı da bulmaktadırlar. Çeşitli sosyal aktiviteler, doğa yürüyüşleri ve partilerle sosyal çevre edinme fırsatı yakalarlar.

American LIFE kalite yönetimi ve öğrenci işleri departmanı ile de öğrencilerine verdiği değeri gösterir. Öyle ki bu departman sadece öğrencilerin memnuniyeti adına kurulmuştur. Bu nedenle American LIFE Dil Okulunun önceliği her daim öğrencileridir. Ayrıca verdiği eğitimler sonrasında da öğrencisine yaşam boyu eğitim desteğiyle sahip çıkar. Bir kere American LIFE Dil Okulundan eğitim almanız durumunda yaşam boyu ücretsiz plus more eğitimlerine katılma hakkına sahip olursunuz.

İstanbul Yabancı Dil Kursu

American LIFE yabancı dil kursları uzman eğitimciler tarafından kurs merkezlerinde yüksek hizmet standardı anlayışı ile verilmektedir. Global bir dil olan İngilizce ilk sırada olmak üzere, Almanca ve Rusça da en çok öğrenilmek istenen diller arasında gelmektedir. Ayrıca American LIFE Dil Okullarında Flemenkçe dil kursu da bulunmaktadır. Bu dil, iş dünyası için gerekli olan farklı dil ihtiyaçlarını karşılamak adına öğrenilmek istenmektedir. American LIFE da verilen eğitimlerle Flemenkçe ve Rusça gibi öğrenmesi güç olan diller bile çok daha kısa sürede öğrenilebilmektedir.

Yabancı dil kurslarında öğrencilerin seviyeleri, ihtiyaçları ve hedeflerine göre gruplandırma yapılmaktadır. Böylelikle küçük gruplarda hedefe yönelik çalışma ve eğitim imkanı sunulmaktadır. Ayrıca her konuda sektörün bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen American LIFE öğrettiği İngilizceye bir ömür sahip çıkar. Bir kere American LIFE Dil Okullarında ingilizce eğitimi alan bir öğrenci yaşam boyu ingilizce eğitimine katılabilmektedir. Öğrencilerin hangi şubede eğitim aldığı fark etmemekle beraber eğitimleri bittikten sonra da herhangi bir şubede plus more eğitimlerine katılabilirler. Çünkü American LIFE öğrencisine sahip çıkan bir eğitim anlayışına sahiptir.

İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce Kursu için çok sayıda ilçede şubesi bulunan American LIFE Dil Okullarının size en yakın lokasyonundaki kurs merkezine kayıt yaptırabilirsiniz. American LIFE’ın İstanbul’un birçok ilçesinde şubesi bulunmaktadır. Anadolu yakasında; Maltepe, Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy ve Kavacık ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Avrupa yakasında ise; Şişli, Levent, Beylikdüzü, Beşiktaş ve Başakşehir ilçelerinde American LIFE Dil Okulunun şubeleri bulunmaktadır.

Ayrıca İstanbul İngilizce kursunda ART eğitim sistemi ile ders öncesi ve sonrası mobil uygulama aracılığı ile konuları tekrar edebilme olanağı mevcuttur. Her zaman ve her yerde Art eğitim sistemi mobil uygulamasıyla dersleri tekrar etmenize olanak verilmektedir. American LIFE da ART uygulaması hizmetini sınırsız olarak alabilirsiniz. Ayrıca bir kere American LIFE Dil Okullarında ingilizce eğitimi alan bir öğrenci yaşam boyu Plus more İngilizce derslerine ücretsiz olarak katılabilir.

İstanbul Almanca Kursu

İstanbul Almanca kursu için American LIFE’ın İstanbul’un birçok ilçesinde bulunan kurs merkezlerine kayıt yaptırabilirsiniz. American LIFE Almanca kursu için Anadolu yakasında; Maltepe, Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy ve Kavacık ilçelerindeki şubelere başvurabilirsiniz. Avrupa yakasında ise; Şişli, Levent, Beylikdüzü, Beşiktaş ve Başakşehir ilçelerindeki şubelere kaydınızı yaptırabilirsiniz. Size en yakın lokasyondaki herhangi bir şubeye başvurabilirsiniz. Ayrıca ilk kayıt yaptırdığınız yerde eğitiminizi sonlandırmanız gerekmez. Dilediğiniz şubeden aynı eğitim düzeyinde kaldığınız yerden eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

American LIFE Almanca kursları ihtiyaçlara göre kategorilere ayrılmıştır. Genel Almanca eğitimi dışında aile birleşimi için de Almanca kursları mevcuttur. Temel seviyeden başlayarak ileri düzeylere kadar eğitim almanız mümkündür. Öncelikle Almanca seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir. Hangi eğitim düzeyinden başlamanız gerektiği tespit edildikten sonra aynı düzeyde olduğunuz küçük gruplarla birlikte hedeflerinize göre eğitim almaya başlarsınız.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce ve Almanca Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın